The Last of Us: Remastered PS4 Oyun-Türkçe Menü

The Last of Us: Remastered PS4 Oyun-Türkçe Menü

Ürün Kodu:LAS115T31
Stok Durumu:2
  • 129,00TL

  • KDV Hariç: 129,00TL

The Last of Us: Remastered PS4 Oyun-Türkçe Menü


Tüm insanlığın Cordyceps türü bir mantar enfeksiyonu ile saldırgan ve tehlikeli yaratıklara dönüştüğü bir gecede başlayan The Last of Us: Remastered, sizi apokaliptik bir dünyaya davet ediyor. Tüm medeniyetlerin birbiri ardına çöküşe uğradığı ve günümüz yaşamının neredeyse sona erdiği bir atmosferde başlayan oyun, olayların ilk gecesinde Joel’in ailesini kaybetmesi ile başlıyor. Aradan geçen 20 yıl sonra, geçimini, salgın sonrası dünyada kaçakçılık yaparak sağlayan Joel ve yeni dünya düzeninde doğmuş genç bir kız olan Ellie’nin heyecan yüklü hikayesi, oyunun, atmosferin etkisini maksimuma çıkaran etkin ara yüzü ve grafikleri ile oyunculara benzersiz dakikalar yaşatmayı amaçlıyor.

Çarpık bir geleceğin senaryosunu işleyen The Last of Us: Remastered, hastalıklı, düz mantıklı ve bilinçten yoksun yaratıklara dönüşmüş insanoğlu ve hayatta kalmayı başarmış azınlığın arasındaki güç mücadelesini işliyor. Gerek oynanış dinamikleri, gerekse görsel geçişleri sayesinde oyundan aldığınız hazzı maksimuma çıkarmayı amaçlayan The Last of Us: Remastered PS4 fiyatı sayesinde her yaştan kullanıcı için satın alınabilir bir bütçeyle oyuncularla buluşuyor.

Çizgiselliğin kırıldığı aksiyon sahneleri, eşsiz sinematik geçişleri ve etkin toplayıcılık sistemi ile oyuncuların beklentilerini sonuna kadar karşılamayı amaçlayan The Last of Us: Remastered, PS3’ün yetersiz grafik çözümlerini, PS4’ün etkin grafik motorları ile bir araya getiriyor. Işıklandırmalardan kaplamalara, gölgelendirmelerden karakter detaylandırmalarına kadar PS4 grafik motorunun gücünü her karesinde hissedebileceğiniz oyun, aynı zamanda çoklu oyuncu desteği sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte eğlenebileceğiniz keyifli bir dünyaya adım atmanızı sağlıyor.

Takımlar halinde oynayabileceğiniz, enfeksiyona uğramış yaratıkların yanı sıra gerçek oyuncular ile bir arada savaşmanız gereken multiplayer modu ile birlikte gelen oyunda, 12 haftalık bir sürede hayatta kalma seçeneği oyunculara sunuluyor. Takım arkadaşlarınız ile dilerseniz virüslü yaratıklar ile mücadele edebilir, dilerseniz karşılıklı müsabakalar yapabilirsiniz.

Heyecanı doruklarında yaşamanızı sağlayan farklı oyun modları sayesinde takım oyunculuğunu, yardımlaşmayı ve hayatta kalmayı farklı şekillerde oyunculara yansıtan oyun, etkin yapay zekası ile de öne çıkıyor. Enfeksiyona uğramış yaratıkların, oyun içerisindeki farklı objeleri ya da gereçleri size karşı kullanabileceği, saklanabileceği ya da ani saldırı yapabileceği etkin yapay zeka programlaması, heyecanı her an canlı tutmayı amaçlıyor. Oyunun PS3 modülünde yetersiz kalan noktalarını, PS4’ün gelişmiş işlemci ve grafik motoru ile düzelten The Last of Us: Remastered, 60 FPS desteği ile de etkin bir oyun deneyimi sunuyor. Takılmalara, donmalara ya da sistem kaynaklı arızalara son veren yeni versiyonda, klasik hikayeyi çok daha canlı bir şekilde oynayabilir, her an hızlı ve çevik reaksiyonlar verebilirsiniz.

PS4 için geliştirilmiş yeni versiyonununda The Last of Us, oyuncuları yeni bir oynanış moduyla da buluşturuyor. “Gerçekçi” oyun modu ile birlikte gelen oyun, yapay zekanın çok daha etkin hareket ettirildiği, aldığınız hasarın çok daha fazla olduğu ve yağmalayacağınız eşyaların sayısının düşürüldüğü bir oynanışı, sizlerle buluşturuyor. Oyunun zorluk derecesini ve gerçekliğini artırmak için gerçekçi oyun modunu kullanabilir, kaldırılmış ara yüzler ile oyuna daha çok konsantre olabilirsiniz.

Baş karakterinizin “dinleme” özel gücünü kullanarak gerek yaratıkların, gerekse insanların yerini rahatlıkla belirleyebileceğiniz oyun, aynı zamanda yorumlanabilir sinematik sahneleri ile oyuncuların beklentilerini maksimuma çıkarıyor. Geliştirilmiş gerçeklik özellikleri sayesinde hem oyunu daha önce oynamamış olanlar, hem de eski versiyonunu oynamış olanlar için benzersiz bir atmosfer sunan oyun, oyunseverler için apokaliptik bir dünyanın kapılarını bir kere daha ulaşılabilir hale getiriyor. "The Last of Us: Remastered PS4 satın al" işlemini kolaylıkla yaparak, oyunun atmosferine adım atabilir, benzersiz dünyaları keşfe çıkabilirsiniz.
Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.


 
.
 
.


 

The Last of Us: Remastered!

Heyecana Hazır Olun!

Yayınlandığı tarihten bu zamana kadar yaklaşık 200 adet ödül almış bu oyunda, kordiseps isimli bir mantardan bitkiler vasıtasıyla insanlara bulaşan virüsün etkilemiş olduğu bir dünyada hayatta kalmaya çalışacaksınız. Oyunda Joel ve Ellie isimli iki farklı karakteri kullanacak ve kaotik bir ortamda virüsün yaşayan ölülere dönüştürdüğü insanlarla savaşacaksınız.

Online Heyecan !

Oyuncular, virüsün harabeye dönüştürdüğü, tüm medeniyetlerin çöktüğü ve hayatta kalan insanların, yaşamak için birbirlerini acımasızca öldürdüğü bir dünyada, kızını yıllar önce kaybetmiş Joel isimli orta yaşlı bir karakter ile ailesini virüse kurban vermiş 15 yaşlarında olan Ellie isimli bir genç kızın dram yüklü hikayesini oynayacaklar. · Tek kişilik senaryo: Hollywood filmlerini aratmayacak nitelikle, heyecan dolu ve sürükleyici bir hikaye sizleri bekliyor. · Çoklu oyuncu modları: İster tek başınıza, isterseniz de takım halinde rakiplerinize online ortamda meydan okuyun. Birbirinden farklı oyun modlarını, birbirinden farklı silahlar eşliğinde oynayın.

Çalışması için koda gerek yoktur

Kinect UyumluHayır
Move UyumluHayır
Oyun TürüAksiyon, Macera
Oyuncu DesteğiMultiplayer (Çoklu Oyuncu)
YaşYetişkin
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok
Stok KoduGAMESONYREMASTERED

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: ps4, oyun, gamer, ps4oyun