Hakkımızda

HAKKIMIZDA

    2010’da kurulan OYUNİSTASYONUM o günden bu yana multimedya ve eğlence donanımları, video oyunlar, filmler ve keyifli vakit geçirtecek her türlü dijital medya ürününü arayan sadık müşterilerinin ilk tercihi konumunda olageldi. Dürüstlüğü, samimiyeti ve müşteri beklentilerini anlamayı amaç edinen çalışanlarımız, özellikle eğlence ürünleri söz konusu olduğunda müşteri memnuniyeti dışında her şeyin teferruat olduğunun farkında.

    Özellikle Sony ve PlayStation markaları ön planda olmak üzere video oyunlar,aksesuarlar,pc ve sarf malzeme gibi aklınıza bile gelmeyecek ürünler için mağzamıza mutlaka uğrayın.  ‘Bir ürünün piyasadaki en uygun fiyatı nedir?’ sorusunun yanıtını arıyorsanız muhtemelen bize sormadan karar vermek istemeyeceksiniz.

    Her türlü eğlence ürününde yanınızdayız. PS4 oyunları ise öncelikli uzmanlık alanımız. PS4 oyunlarında takas sistemimizle size kolay erişilebilir fiyatlarda oyunlar sunmakla kalmıyoruz. En fazla PS4 oyun çeşidini de bizde bulacağınızı ve gerçekten aradığınız oyun tarzı konusunda dürüst öneriler alabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Artık sattığı üründen bihaber teknomarketlerde gerçekten işinize yarayıp yaramayacağından emin olmadığınız ürünlere gerçek değerinin üstünde paralar ödemek zorunda değilsiniz.

    Satın almak istediğiniz ürünlerde Türkiye’nin her yerine kargo ve İstanbul içi kurye hizmetlerimizden faydalanabilir ve kıymetli vaktinizi kendinize ve sevdiklerinize saklayabilirsiniz. PS4 oyunlarında takas hesaplama sistemimizi ve oyun fiyatlarımızı web sitemizde, dürüst fiyatlandırma politikamız gereği, şeffaf ve güncel olarak sunuyoruz.

    Dahası mı? Dahası da var.  Ayrıca sürekli gelişim ilkemizle her zaman daha iyisinin olabileceğiniz biliyoruz ve size daha doğru şekilde ulaşmak ve alışverişinizi en kaliteli şekilde yapmanızı sağlamak için sürekli düşünüyor, aramızda tartışıyor ve yeni şeyler deniyoruz. Beklentilerinizi, memnuniyetinizi ve memnuniyetsizliklerinizi dinliyor ve dikkate alıyoruz. Kardeşler Elektronik Müşterilerinin kendilerini özel hissetmesi için yeni projelerimiz var ve pek yakında kendinizi çok daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Çünkü biz de sizin gibi oyundan yanayız. 

Oyun İstasyonum